Wkładki dla mężczyzn Abri-Man Formula 2 Abena-Frantex

Wkładki dla mężczyzn Abri-Man Formula 2 Abena-Frantex

Wkładki dla mężczyzn Abri-Man Formula 2 Abena-Frantex

Wkładki anatomiczne Abri-San Air Plus n°4

Wkładki anatomiczne Abri-San Air Plus n°4

Wkładki dla mężczyzn Abri-Man Formula 2 Abena-Frantex - Możliwości absorbcyjne zapewniają ochronę przed wyciekami i neutralizują zapachy - Ilość sztuk w opakowaniu: 14 - Zdolność absorpcyjna: 700 ml - Wymiary: 22 x 30 cm
Voir la description complète.
30,02 zł z VAT

 

Dostępność :

W magazynie

Wkładki dla mężczyzn Abri-Man Formula 2 Abena-Frantex, opis:

 

Abri-Man Formuła 2 są przeznaczone specjalnie dla mężczyzn. Wielu mężczyzn ma problemy związane z nietrzymaniem moczu. Abri-Man jest rozwiązaniem, które pozwoli żyć Twoim życiem, normalnie- gdzie obawa o przeciekanie i przykry zapach staną się przeszłością.
Abri-Man są dostępne w dwóch różnych chłonnościach aby zaspokoić indywidualne potrzeby użytkownika. Cechą charakterystyczną dla Abri-Man jest pasek samoprzylepny, który ułatwia przytwierdzenie do bielizny. 
Abri-Man Formula 2 w przypadku zapotrzebowania na większą chłonność i bezpieczeństwo. Dla mężczyzn z małą lub śerdnią inkontynencją. 
Abri-Man Formula 2 posiadają bariery zapobiegające wyciekaniu oraz system kanalików, które zapewniają szybkie rozprzestrzenianie i wchłanianie sie płynów, co zapewnia skórze suchość. Abri-Man Formula są zaprojektowane tak, aby dopasowywać się do męskiej anatomii, zapewniając optymalną wygodę i bezpieczeństwo.
Abri-Fix Man
Można dodatkowo zastosować majtki, które zostały specjalnie zaprojektowane do używania z Abri-Man. Bielizna Abri-Fix Man dla mężczyzn jest wyjątkowo elastyczna i specjalnie dopasowana, co zapewnia optymalne ułożenie i idealne zabezpieczenia przed wyciekaniem.


- Wkładki dla mężczyzn Abri-Man Formula 2 Abena-Frantex przeznaczone specjalnie dla mężczyzn, doskonale pasuje do męskiej anatomii.

- Możliwości absorbcyjne zapewniają ochronę przed wyciekami i neutralizują zapachy. 
- Ilość sztuk w opakowaniu: 14 
- Zdolność absorpcyjna: 700 ml 
- Wymiary: 22 x 30 cm

Więcej informacji
Nr referencyjny 41007
Waga 0.400000
Producent Abena-Frantex
Country of Manufacture Dania
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!