Service Client Gratuit : +33 240 58 98 00

Satisfait ou remboursé sous 15 jours

Specjalista od sprzętu medycznego
0 Mój koszyk Moje konto Key accounts
Ce produit a été remplacé
Podgrzewacz stóp HDF Medisana

Prix GirodMedical :

170,03 zł cena zawiera VAT
Aparat do masażu ciała Beurer MG 80

Normalna cena: 415,00 zł cena zawiera VAT

Prix GirodMedical :

398,36 zł cena zawiera VAT

A oszczędności z 4 proc

Aparat do masażu ciała z podczerwienią Beurer MG 40

Normalna cena: 145,91 zł cena zawiera VAT

Prix GirodMedical :

131,31 zł cena zawiera VAT

A oszczędności z 10 proc

Ogrzewacz do stóp Beurer FWM 50 z opcją masażu

Normalna cena: 273,86 zł cena zawiera VAT

Prix GirodMedical :

262,90 zł cena zawiera VAT

A oszczędności z 4 proc

But rozgrzewający Beurer FW 20

Normalna cena: 240,70 zł cena zawiera VAT

Prix GirodMedical :

231,03 zł cena zawiera VAT

A oszczędności z 4 proc

Aparat do masażu ciała Beurer MG 70

Normalna cena: 331,96 zł cena zawiera VAT

Prix GirodMedical :

318,68 zł cena zawiera VAT

A oszczędności z 4 proc

Elektroniczny grzebień do wyczesywania wszy LCS MEDISANA

Elektroniczny grzebień do wyczesywania wszy LCS MEDISANA

( 0 recenzja(i) )
Elektroniczny grzebień do wyczesywania wszy LCS Medisana - Wysoka dokładność produktów firmy MEDISANA została potwierdzona przez badania kliniczne - Urządzenie jest zasilane dostępnymi w handlu bateriami typu AA

Zobacz pełny opis.

Prix GirodMedical :

203,72 zł cena zawiera VAT

Dostępność w magazynie : Zapas wyczerpany

Elektroniczny grzebień do wyczesywania wszy LCS Medisana, opis:


Wszy głowowe to małe owady bezskrzydłe, które odżywiają się krwią na głowie ludzi. Dorosłe osobniki mają zazwyczaj 2 - 3 mm długości, a ich tułów przybiera kolor od szarej bieli do brązu. Jaja wszy głowowych mają kolor beżowo-brązowy i przyklejają się do nasady włosów na skórze głowy. Wszy głowowe wylęgają się po 7 - 10 dniach; pozostające białe skorupki nazywane są gnidami.

Zwykle na głowie człowieka zagnieżdża się około 10 wszy. Bez podjęcia odpowiednich przeciwdziałań liczba wszy na głowie może szybko wzrosnąć do 200. Wszy głowowe nie potrafią skakać ani latać, i zmieniają żywiciela, przenosząc się z głowy na głowę, tylko poprzez bezpośredni kontakt. Wszy mogą przeżyć krótki okres również na tekstyliach. Wszy głowowe mogą zaatakować każdego, bez względu na wiek, rasę czy środowisko społeczne. Wszy głowowe są ogólnym problemem społecznym; ich występowanie nie ogranicza się jedynie do szkół i przedszkoli. Wbrew potocznemu przekonaniu wszy głowowe zagnieżdżają się we wszystkich rodzajach włosów - a nie tylko w brudnych lub zaniedbanych włosach.

Elektroniczny grzebień do wyczesywania wszy LCS firmy MEDISANA niszczy skutecznie wszy głowowe bez stosowania środków chemicznych. Wykorzystuje on napięcie elektryczne występujące pomiędzy zębami grzebienia, które przy dotknięciu natychmiast zabija gnidy i wszy. Stosowane napięcie elektryczne jest tak niewielkie, że jest ono nieodczuwalne i całkowicie nieszkodliwe dla użytkownika. Jednocześnie praca grzebienia jest sygnalizowana akustycznie. Urządzenie jest zasilane dostępnymi w handlu bateriami typu AA. Elektroniczny grzebień do wyczesywania wszy LCS firmy MEDISANA jest przeznaczony zarówno dla dorosłych, jak i dzieci powyżej 3 lat. Grzebień nadaje się również do stosowania na zwierzętach domowych, np. psach lub kotach.

Jeśli poszukują Państwo produktu do zwalczania wszy, najwyższej jakości to niemiecka firma Medisana będzie doskonałym wyborem. Nasza firma od ponad 25 lat produkuje i sprzedaje na całym świecie produkty związane z troską o zdrowie. Medisana jest jednym z liderów specjalizujących się w ochronie zdrowia, zapobieganiu chorobom i terapii. Stale pracuje nad rozwojem produktów, aby dostarczyć Państwu najnowocześniejsze rozwiązania. Nasze produkty odznaczają się wysoką jakościąatrakcyjnymi cenami. Wysoka dokładność produktów firmy MEDISANA została potwierdzona przez badania kliniczne, przeprowadzane wg ścisłych międzynarodowych standardów. Nie oszczędzaj na zdrowiu, kupuj markowe produkty, które posłużą Ci wiele lat!

Urządzenie przeznaczone jest do użytku domowego.

Szczegóły produktu Elektroniczny grzebień do wyczesywania wszy LCS MEDISANA :

Nr referencyjny ARRET-HMPEIG01
Waga 0.30 Kg
Gwarancja 3 lata
Producent Medisana

Napisz własną recenzję Elektroniczny grzebień do wyczesywania wszy LCS MEDISANA

Opinia
* wymagane pola

Potrzebujesz więcej informacji o Elektroniczny grzebień do wyczesywania wszy LCS MEDISANA ?


* wymagane pola