Informacje o wysyłkach camion

 

Dostępność produktu oznacza, ile towaru znaduje się w naszym magazynie lub po jakim czasie zamówiony towar będzie dostępny w naszym magazynie.

Twoje przedmioty wysyłane są na adres podany przy zakupie, gdy zamówienie zostanie przetworzone i przygotowane do wysyłki.

Przedmioty dostępne w magazynie są wysyłane w ciągu 24 do 48 godzin.

Jeżeli towaru brak w magazynie, to czas realizacji zamówienia zostanie wydłużony o czas sprowadzenia towaru.

 

dhl

Poczta Polska


Aby oszacować dzień dostawy, należy dodać deklarowany czas dostępności do średniego czasu dostawy, tj. maksymalnie pięciu dni roboczych.

Na przykład, jeśli wybrany produkt sprowadzamy w ciągu 15 dni, a średni czas dostawy wynosi 4 - 5 dni roboczych, można oczekiwać, że towary dostarczone zostaną w ciągu 19 dni.

Jeśli złożysz zamówienie na produkty "w magazynie" oraz produkty, które musimy sprowadzić najpierw od naszych dostawców, wyślemy całość zamówienia, dopiero gdy wszystkie produkty są dostępne.


Jeśli chcesz otrzymać produkty "w magazynie" szybciej, należy je pogrupować i zamówić w określonej kolejności, tzn. produkty "w magazynie" osobno i produkty sprowadzane osobno – niemniej koszt wysyłki wzrośnie.


Jeśli chcesz zrealizować wysyłkę towaru do innego kraju niż Polska, prosimy o kontakt.


Po nadaniu przesyłki otrzymasz zamówienie do pięciu dni roboczych. Towar wysyłany jest z naszego magazynu w Niemczech. Dokładamy wszelkich starań, aby skrócić czas przesyłki.

 

Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że koszt przesyłki zamówienia jest stały w ramach warunków podanych w poniższej tabeli: