Elektrostymulator Cefar Basic

Elektrostymulator Cefar Basic

Elektrostymulator Cefar Basic

Elektrostymulator Cefar Basic
Elektrostymulator Cefar Basic
Elektrostymulator Cefar Activ X2

Elektrostymulator Cefar Activ X2

Zestaw baterii + ładowarka  XT Cefar Cefar Rehab Myo XT lub XT lub XT Activ

Zestaw baterii + ładowarka XT Cefar Cefar Rehab Myo XT lub XT lub XT Activ

Elektrostymulator Cefar Basic - profesjonalny elektrostymulator do użytku domowego - 2 jednoczesne kanały - Cefar Easy Touch (™) Automatyczna regulacja intensywności: Po naciśnięciu przycisku intensywność jest dostosowana automatycznie do rezultatu analiz
Voir la description complète.
728,50 zł
Dostępność : Brak w magazynie
Add to quote

Elektrostymulator Cefar Basic, opis:

 

Cefar Basic - profesjonalny elektrostymulator do użytku domowego.

2 jednoczesne kanały.
Cefar Easy Touch (™) Automatyczna regulacja intensywności (system unikalny dla Cefar): Po naciśnięciu przycisku intensywność jest dostosowana automatycznie do rezultatu analizy testu auto. Gwarantuje to, ze stymulacja odbywa się na optymalnym i najbardziej efektywnym poziomie.

 

Posiada 3 programy: TENS konwencjonalny, TENS impulsowy, TENS modulowany, dzięki którym zoptymalizujesz swój wysiłek, nie narażając się tym samym na ból.

 

Program 1:  Tens Konwencjonalny (High Frequency): 

Stymulacji wysokiej częstotliwości jest pierwszym wyborem zarówno w przypadku bólu ostrego jak i przewlekłego. Program 1 może być stosowany w przypadku: bólu karku, bólu pleców, bólu barku, bólu łokcia, bólach reumatycznych, skurczach menstruacyjnych, bólach fantomowych, bólu biodra, choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego oraz pomaga w gojeniu się ran.  Blokuje ból tak, iż odczuwa się go jako znacznie łagodniejszy lub nie jest odczuwalny wcale

Program 2: B Tens impulsowy (Low Frequency) TEN:

 Stymulacja niskiej częstotliwości, leczenie łagodzi ból poprzez stymulację mięśni do uwalniania z organizmu endorfin (substancje podobne do morfiny). Elektrody umieszcza się na mięśniach w okolicy występowania bólu. Stymulacja o niskiej częstotliwości jest zwykle najbardziej skuteczna w przypadku dolegliwości, które promieniuje do rąk i nóg (ból projekcyjny), głębokiego ból mięśni.

 

Program 3: Tens modulowalny.

  • Rodzaj stymulacji wysokiej częstotliwości. Długość każdego impulsu w sposób ciągły się zmienia, sprawiając uczucie falistości, co odbierane jest przez wiele osób jako bardzo przyjemne. Program 3 może być używany w tych samych przypadku co program 1 lub do łagodzenia bólu i masażu mięśni, np. szyi.
Więcej informacji
Nr referencyjny ARRET-ARRET-996
Waga 0.000000
Producent CefarCompex
Przeznaczenie Przeciwbólowe
Contact Us