Ramka okularowa S-Frame Heine
Ramka okularowa S-Frame Heine

Ramka okularowa S-Frame Heine

HEINE HR-C Lupy okularowe z pałąkiem L i osłonką S

HEINE HR-C Lupy okularowe z pałąkiem L i osłonką S

Twardy futerał na lupy okularowe HEINE C 2.3

Twardy futerał na lupy okularowe HEINE C 2.3

Ramka okularowa S-Frame Heine - Bardzo lekka - indywidualne dopasowanie - antypoślizgowa powierzchnia - odporna na zarysowania - elastyczne noski
Voir la description complète.
Cena promocyjna 1 169,74 zł z VAT Normalna cena 1 567,95 zł z VAT

Save 1 726,44 zł ( 25 % )

Dostępność :

pod 20 dni

Ramka okularowa S-Frame Heine, opis:


Ramka okularowa S-Frame do lup HR, HRP i HR-C

Ramka HEINE S-Frame® - jest wyjątkową ramką do lup okularowych: wszystkie parametry uwzględniają życzenia klienta - dopasowują się idealnie do każdego rodzaju głowy i kształtu twarzy. Super lekkie, wygodne w noszeniu, mogą być stosowane do nowych lup HR-C, HR oraz HRP. Ramka w wersji S-Guard® może być używana z czepcem profesjonalnym lub lekką opaską czołową jako ramka ochronna dla oczu. 

- Najwyższy komfort noszenia dzięki nowoczesnemu i ergonomicznemu wykonaniu. Komfortowe dla użytkownika, mogą być dostosowane do każdego kształtu głowy i twarzy. Bez punktów nadmiernego ucisku.
- Indywidualnie dopasowane dzięki specjalnym zausznikom i noskom, pasują do każdego nosa i każdej budowy twarzy. Nastawialne i dające się modelować we wszystkie strony zauszniki są wykonane ze specjalnego tworzywa KYNETIUM ® z antypoślizgową powierzchnią. Giętkie dające się modelować noski z silikonową powłoką dla maksymalnego komfortu użytkownika. Wspornik nosa wykonany jest z przyjaznego dla skóry silikonu pasującego do każdego typu nosa i twarzy, co również zapobiega ześlizgiwaniu się ramek okularowych z nosa.
- Niewielka waga, tylko 24 gramy! Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów.
- Nowoczesne technologie i materiały. Ramka wykonana z włókna węglowego, zauszniki ze stopu magnezu z aluminium (KYNETIUM™ ) zapewniają niewielką wagę, podczas gdy silikon zapewnia wysoką elastyczność, a tytan zwiększa wytrzymałość.
- Wymienne poliwęglanowe szkła ochronne. Bocznie zagięte szkła oferują optymal¬ną ochronę oczu przed odpryskami, także w połączeniu z czepcem profesjonalnym lub opaską czołową. Wymienne szkła są dostępne w dwóch rozmiarach. Odporne na zarysowania zapewniają doskonałą ostrość widzenia.
- Wkładka optyczna szkieł korekcyjnych. Specjalny klips do zamontowania szkieł korekcyjnych umożliwia pracę osobom z wadą wzroku. Prosty montaż klipsa na środku ramki.
- Odchylana optyka. Część optyczna daje się z łatwością odchylić w górę lub dół od osi widzenia. Łącznik mocujący optykę jest kompatybilny ze wszystkimi typami lup HEINE: nowymi HR-C, HR i HRP
- Akcesoria dodatkowe: wymienne szkła, sznureczek przytrzymujący, wymienne pióra zauszników, wymienne noski, płyn do czyszczenia szkieł, ramka do szkieł korekcyjnych dla osób z wadą wzroku. 

 

Ramka okularowa S-Frame do lup HR, HRP i HR-C, w zestawie sznurek przytrzymujący i płyn czyszczący

Więcej informacji
Nr referencyjny Montures de lunettes S-Frame
Waga 0.024000
Producent Heine
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!