Rozmontowany model szkieletu ludzkiego A05/1
Rozmontowany model szkieletu ludzkiego A05/1

Rozmontowany model szkieletu ludzkiego A05/1

Rozmontowany model szkieletu ludzkiego A05/1 - Replika ludzkiego szkieletu z czaszką obejmuje jedną stopę i dłoń, które połączone są drutem, oraz jedną stopę i dłoń, które połączone są nylonem
Voir la description complète.
Cena promocyjna 1 754,58 zł z VAT Normalna cena 1 846,92 zł z VAT

Save 400,34 zł ( 5 % )

Dostępność :

pod 30 dni

Add to quote

Rozmontowany model szkieletu ludzkiego A05/1

 

Replika ludzkiego szkieletu z czaszką obejmuje jedną stopę i dłoń, które połączonedrutem, oraz jedną stopę i dłoń, które połączonenylonem. Pozostałe kości ludzkiego szkieletu naturalnej wielkości i rozdzielone.

 

Calvarium czaszki jest podzielone na sekcje w celu lepszej obserwacji z bliska, żuchwa jest na zawiasach. Chrząstka międzyżebrowa mostka jest załączona. Rozmontowany model szkieletu ludzkiego A05/1 model jest idealny do dogłębnego studiowania anatomii ludzkiego szkieletu.

 

Dostarczany w twardym opakowaniu z kartonu. 
Wymiary: 48,5 x 42,5 x 27 cm
Waga: 4,8 kg

 

 

Replika ludzkiego szkieletu czaszką obejmuje z jednej strony i stopę na drut, a jeden do rąk i stóp luźno przegubowych. Każdy inny kości ludzkiego szkieletu jest naturalnej wielkości i rozdzielone.Calvarium czaszki jest w przekroju na celu zbliżenie, i żuchwy jest na zawiasach. Mostek w intracostal chrząstki w załączeniu. To czaszką szkieletu jest idealne dla każdej głębokości studium anatomii ludzkiego szkieletu. Wysoka jakość czaszką szkielet dostarczany jest w solidne kartonowe pudełko partycje pamięci masowej.
Więcej informacji
Nr referencyjny A05/1
Waga 7.700000
RefH 322223BS
Producent 3B scientific
Country of Manufacture Niemcy
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!