Model dna miednicy kobiety, 12 części Erler Zimmer
Model dna miednicy kobiety, 12 części Erler Zimmer

Model dna miednicy kobiety, 12 części Erler Zimmer

Model dna miednicy kobiety, 12 części Erler Zimmer - Mięśnie są zamocowane za pomocą specjalnych szpilek - mięśnie mogą być zdemontowane - Rozmiar: 27 cm x 18 cm x 17 cm - Waga: 960 g
Voir la description complète.
901,76 zł z VAT

 

Dostępność :

pod 29 dni

Model dna miednicy kobiety, 12 części Erler Zimmer, opis:


Model przedstawia dno miednicy z warstwami mięśni przepony miedniczej oraz częściami kości udowej i kości krzyżowej. W całości model składa się z 12 części. Mięśnie są zamocowane za pomocą specjalnych szpilek, co pozwala na zdemontowanie poszczególnych warstw w celu zademonstrowania przed audytorium. Model dna miednicy  idealnie nadaje się do przedstawienia podczas różnych kursów, poczynając od tych związanych z gimnastyką, a kończąc na kursach edukacyjnych przygotowujących położnych czy studentów anatomii.


Dane techniczne:


Przedstawione zostały następujące mięśnie, które z modelu mogą być zdemontowane:

  • Mięsień zasłaniacz wewnętrzny (lewy i prawy)
  • mięsień gruszkowaty (lewy i prawy)
  • mięsień kulszowo - guziczny (lewy i prawy)
  • Przepony miednicza  (mięśnie dźwigacza odbytu składający się z mięśni łonowo-odbytniczych i mięśnia kulszowo-guzicznego).
  • Przepony moczowo-płciowej (składającej się z głębokich mięśni poprzecznych krocza, powierzchownych poprzecznych mięśni krocza  i mięśni kulszowo - jamistych)
  • Zwieraczy przewodu pokarmowego i układu moczowo - płcioweg(składający się z zewnętrznego zwieracza odbytu, zwieracza cewki moczowej i mięśni opuszkowo - gąbczastych)

 

Rozmiar:
27 cm x 18 cm x 17 cm

Waga:
960 g

Więcej informacji
Nr referencyjny 4075
Waga 1.210000
Producent Erler Zimmer
Country of Manufacture Chiny
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!